ZDPS

Oglasna deska
Danes je 21 Avg 2019, 15:21

Vsi časi so UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: DP v izbijanju
OdgovorObjavljeno: 21 Avg 2016, 15:40 
Odsoten

Včeraj sem si ogledal potek DP v izbijanju za moške in ženske. Potekalo je po par sezonah na odprtih (zunanjih) igriščih in v poletnem času. Mnenja sem, da se je Zveza oz. TRK kot njen strokovni organ pravilno odločil. Popolnoma drugače je bilo videti tekmovanje v poletnem okolju in ne "dvoranskem". Seveda je dvoranska izvedba DP v izbijanju še vedno opcija, vendar po mojem mnenju le v primeru, ko zaradi objektivnih okoliščin (predvsem vremenskih), le tega ni mogoče izvesti v poletnem oz. jesenskem delu na odprtih (zunanjih) igriščih.
Organizacija tekmovanja je potekala (vsaj v delu ko sem bil jaz prisoten) v redu in v skladu z določenimi pravili. Ob tem bi pohvalil delo sodnikov, še posebno njihovega vodjo Simona Bračiča, ki je kljub odsotnosti nekaterih sodnikov, z zelo okrnjenim številom le teh opravil svoje delo predano in strokovno. Pohvale gredo v enaki meri tudi vsem ostalim sodnikom, kakor tudi vsem tistim posameznikom, ki so nesebično priskočili na pomoč in z natančnim postavljanjem krogel tekmovalcem na ta način pomagali, da se je tekmovanje odvijalo nemoteno in kvalitetno.
Prav tako bi se rad zahvalil nekaterim posameznikom ŠD Sloga (Rumiha Vlado, Barbara Lemut, Matevž Dovžan), ki so v imenu organizatorja (ŠD Sloga), prevzeli na sebe veliko večino organizacije in logistične podpore za izvedbo DP v izbijanju.
Zahvalil pa bi se rad na tem mestu tudi vsem tistim tekmovalkam in tekmovalcem, ki so se ta dan udeležili DP in na ta način s svojo prisotnostjo, tekmovalnostjo in zgledom pokazali smisel in pomen državnih prvenstev ZDPS. Naj tako ostane še naprej.
Posebne čestitke pa seveda gre vsem tistim tekmovalkam in tekmovalcem, ki so imeli ta dan najbolj "mirno" roko in zasluženo dvignili pokale za osvojena mesta. Čestitke vsem.

Dušan Gorše
predsednik ZDPS

Na vrh
Odgovori s citatom  
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi