Državna prvenstva

Državna prvenstva 7

DP dvojice 2016

Torek, 07 Junij 2016 20:40

Na lepo, sončno soboto, 28.5.2016, je na Fužinah potekalo državno prvenstvo dvojic. Udeležilo se ga je 28 moških in 12 ženskih dvojic.

DP dvojice - mladinci-cicibani 2016

Torek, 07 Junij 2016 18:26

V nedeljo, 5.6.2016, dan po tekmovanju TOUR trojk, so se na Fužinah zbrali še mladi petankarji, ki so se pomerili na mladinskem državnem prvenstvu dvojic.

DP veterani 2015

Petek, 27 November 2015 14:57

Končano je tudi zadnje letošnje državno prvenstvo in s tem sklepno dejanje petankarske sezone.

DP natančno izbijanje 2015

Torek, 24 November 2015 20:59

V soboto 14.11.2015 se je na igriščih Športnega društva Zarja zaključila petankarska sezona v kategoriji članov z natančnim izbijanjem -naslednjivikend sledi še DP veteranov.

DP mešane trojke 2015

Nedelja, 06 September 2015 11:11

Zadnja počitniška sobota v tem letu je bila namenjena državnemu prvenstvu mešanih trojk. Na Fužinah smo Medvedi gostili 23 ekip, od tega je bilo kar šest takih, v katerih sta tekmovali po dve ženski. Število mešanih ekip torej ni več pogojeno s številom ženskih tekmovalk, kakor nekoč.

Dobrovce, 16.5. – Letošnje državno prvenstvo mešanih parov je bilo ponovno v znamenju igralk in igralcev Brda. V konkurenci 28 mešanih dvojic so se med 8 najboljših uvrstili kar 4 pari iz Brda.

Letošnja petankarska sezona se je uradno začela v torek, 7. aprila z ekipnim pokalnim tekmovanjem, ki ga je prvič organiziral petankarski klub z Brda. Že na začetku sezone nas je vse tri dni tekmovanja spremljalo lepo sončno vreme , katerega se nadejamo in upamo, da nas bo spremljalo celotno letošnjo sezono.